Vinyl představuje materiál nové generace, který v mnohém předčí tradiční dřevěné či laminátové podlahy. Vinylové podlahy jsou vyráběny z polyvinylchloridu, což je velmi odolný ale zároveň zajímavý materiál, který lze využít i k vytvoření zajímavých designových kombinací.

Proč si pořídit vinylovou podlahu?

Jak již bylo řečeno výše, vinyl sám se může pochlubit excelentními vlastnostmi. Tato podlahová krytina je velmi stálá, a proto se nemusíte obávat, že by mohla seschnout. Zejména u podlah z masivu je riziko, že dřevo změní svůj objem a podlaha se poškodí. Toho se není třeba u vinylu bát.

Vinyl je velmi odolný. Dokáže si poradit s mechanickým poškozením, takže po podlaze z vinylu můžete bez problémů stěhovat nábytek, nechat proběhnout vaše čtyřnohé mazlíčky, či z nich vytvořit ideální místo pro hry vašich dětí.

Vinylová podlaha je ale odolná také proti chemickým vlivům, takže je vhodná například do kuchyně, či do koupelny, pokud se chcete vyhnout klasické dlažbě. Vlhkost nemá na vinyl žádný účinek, takže se není třeba bát poškození z rozlité vody.

V neposlední řadě, vinylová podlaha na sebe může vzít podobu jakéhokoliv jiného materiálu, ale přesto si zachová své pozitivní vlastnosti. Vinylová podlaha může napodobit vzhled kamene, dřeva či kovu, a to velmi přesvědčivým způsobem, takže nijak nenaruší design vašeho domu.

Nechte si vinylovou podlahu udělat od nás

Pokud jste se rozhodli, že vinylová podlaha je přesně to, co váš domov potřebuje, jste na správném místě. I ten nejlepší materiál musí být odborně nainstalován, jinak jsou jeho pozitivní vlastnosti k ničemu.

A právě proto jsme zde my. Zajistíme vám tu nejkvalitnější podlahu, přesně podle vašich přání. Zde jsou tři důvody, proč se spolehnout právě na nás.

  • Více jak 20 let zkušeností – v oblasti podlah nejsme žádní zelenáči. Zákazníkům zajišťujeme podlahy již přes 20 let a stovky spokojených zákazníků mluví za nás.
  • Podlahy od A do Z – pro naše zákazníky zařizujeme vše, co se nové podlahy týká. Pomůžeme vám s výběrem, podlahu zaměříme, zajistíme materiál a následně provedeme instalaci. Během celého procesu se na nás můžete maximálně spolehnout.
  • Komfort – vážíme si vašeho času a chceme celý proces pro vás udělat co nejpříjemnější. Veškeré jednání proběhne v pohodlí vašeho domova. V místnosti, kde by měla podlaha stát, provedeme zaměření a výběr správného materiálu. 

Následně pro vás zpracujeme cenovou nabídku, abyste věděli přesně, do čeho jdete. Pokud budete spokojeni, následně provedeme instalaci. Během celého procesu se nemusíte vůbec o nic starat.

Vyzkoušené materiály a ověření dodavatelé

Se svými dodavateli spolupracujeme téměř deset let a za tu dobu jsme jejich výrobky dokonale vyzkoušeli. Účastníme se velmi často školení nových a lepších postupů při pokládce podlah. Není pro nás problém pracovat s jakýmkoli dodavatelem materiálů budete chtít.