Kobercové krytiny můžeme označit za jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak vyřešit podlahu. Právě proto je najdeme téměř všude. Jak v domácnostech, kancelářích či restauracích a dalších prodejnách.

Koberce v zásadě dělíme podle toho, z jakého materiálu jsou vyrobeny a jakou plochu v místnosti zabírají. Jako kobercovou krytinu potom označujeme koberec, který pokrývá celou podlahu. Pojďme se nyní podívat blíže na to, proč byste i vy měli o koberci uvažovat.

Proč si pořídit koberec?

 Koberce se mohou pochlubit excelentními vlastnostmi, díky kterým si vysloužily místo na mnoha podlahách. Hlavním plusem koberce je komfort, který poskytuje.

Ať už ho umístíte k sobě domů, do kanceláře či jiné prodejny, jistě oceníte teplo a měkkost kobercových vláken. 

Žádná jiná podlahová krytina se nemůže podobnými vlastnostmi pochlubit, takže koberec má své místo zejména v místnostech, kde chceme právě co nejvíce komfortu, jako je ložnice či dětský pokoj.

Koberce jsou zároveň velmi důležitou součástí designu každé místnosti. Koberec může rozbít jednotvárnost a dodat tak pokoji život. Téměř neomezené množství barev a vzorů, které jsou k dispozici, vám otevírají nevídané kreativní možnosti.

I koberce mají ovšem své nevýhody. Nejsou odolné proti vlhkosti, různým chemikáliím či prachu, a jejich čištění může být náročnější, zvlášť pokud se bavíme o celoplošných kobercích. Je proto třeba pečlivě zvážit, jestli je koberec správnou volbou do místnosti, kterou chcete vybavit podlahou.

Nechte si koberec položit od nás

Je-li pro vás koberec tou pravou volbou, přišli jste na správné místo. Dokážeme vám poradit s výběrem kusového koberce, a zároveň vám profesionálně položíme koberec celoplošný. Za svou prací si stojíme. Zde jsou tři důvody, proč si vybrat právě nás.

  • Můžeme čerpat z více jak 20 let zkušeností v oblasti podlah. Příběhy spokojených zákazníků mluví samy za sebe a dokazují, že vás nezklameme. 
  • O váš koberec se postaráme opravdu od začátku do konce. Pomůžeme vám s výběrem vhodného koberce jak z hlediska designu, tak materiálu. Koberec zaměříme, objednáme a následně položíme. 
  • Dbáme na váš čas, a proto všechno zařídíme za vás. Celý proces jsme co nejvíce urychlili a přesunuli k vám. Veškeré jednání proběhne u vás, v pohodlí vašeho domova. V místnosti, do které chcete pořídit koberec, provedeme výběr správného vzoru i zaměření požadovaných rozměrů. 

Následně pro vás připravíme cenovou nabídku, abyste byli dopředu seznámeni s náklady. Pokud budete s návrhem souhlasit, provedeme položení koberce. Celý proces je vytvořen tak, abyste se museli starat o minimum záležitostí.

Vyzkoušené materiály a oveření dodavatelé

Se svými dodavateli spolupracujeme téměř deset let a za tu dobu jsme jejich výrobky dokonale vyzkoušeli. Účastníme se velmi často školení nových a lepších postupů při pokládce podlah. Není pro nás problém pracovat s jakýmkoli dodavatelem materiálů budete chtít.